logo
logo
dhs

DOUBLE HEATING SYSTEM

Double Heating System to innowacyjny tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla. Jest to opatentowane połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego, które mogą działać jednocześnie lub zupełnie niezależnie od siebie.


"SW" (system wewnętrzny) jest to tzw. elektroniczny system podgrzewania gazu, który wbudowany jest wewnątrz urządzenia i stanowi jego integralną część. Najważniejszymi zaletami tego systemu są: prosta obsługa oraz możliwość regulacji temperatury gazu przy użyciu wyświetlacza. Istotnym problemem tego systemu jest niestety niska skuteczność podgrzewania gazu, w przypadku zastosowania wysokich przepływów CO2 (100-150 cc/min).


"SZ" (system zewnętrzny) to zastosowanie osobnego modułu grzewczego. Rozwiązanie takie spotykane jest bardzo często w przemyśle, ponieważ charakteryzuje je wysoka efektywność. W przeciwieństwie jednak do Systemów elektronicznych moduły zewnętrzne z łatwością podgrzewają CO2, który przepływa nawet z prędkością do 150 cc/min. System Zewnętrzny, mimo braku regulacji temperatury, zapewnia bardziej efektywne podgrzewanie gazu.


Dzięki zastosowaniu DHS® zabieg karboksyterapii staje się komfortowy jak nigdy dotąd.

Nie ufaj cyfrom na wyświetlaczu aparatu. Sprawdź na własnej skórze jak działa nowa technologia w karboksyterapii.